ESDSBLC3V3AE2-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESDSBLC3V3AE2-TP
JLCPCB Part #
C19987097
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10V 10pF 3.3V 4V 90W@8/20us 9A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 0201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS