ESDLC24VD3-TP
MFR.Part #
ESDLC24VD3-TP
JLCPCB Part #
C19987082
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 330W@8/20us 36pF 44V 7.5A@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS