ESD4V5D3B-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD4V5D3B-TP
JLCPCB Part #
C19987068
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 10.5V 110A@8/20us 1kW@8/20us 200pF 4.5V 500nA 6.5V ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS