ESD3V3D9B-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD3V3D9B-TP
JLCPCB Part #
C19987065
Package
SOD-923
Description
-55℃~+150℃ 1uA 3.3V 80W@8/20us 8V 8pF ESD IEC 61000-4-2 SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS