ESD24VD3BHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
ESD24VD3BHE3-TP
JLCPCB Part #
C19987062
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 20pF 24V 26.7V 300W@8/20us 44V 7A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS