BAS70-04T-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- BAS70-04T-TP
- JLCPCB Part #
- C19984194
- Package
- SOT-523
- Description
- -55℃~+125℃ 1 Pair Series Connection 100mA 100nA@50V 1V@15mA 70V 70mA SOT-523 Schottky Diodes ROHS