5.0SMLJ48AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ48AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19984060
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 48V 58.9V 64.7A 77.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS