5.0SMLJ40CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ40CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19984055
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 40V 49.1V 64.5V 77.6A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS