5.0SMLJ19CAHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ19CAHE3-TP
JLCPCB Part #
C19984038
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 162.4A 19V 23.3V 2uA 30.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS