3KP51CA-TP
MFR.Part #
3KP51CA-TP
JLCPCB Part #
C19983660
Description
-55℃~+175℃ 10uA 36.4A 3kW@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS