3KP48CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
3KP48CA-TP
JLCPCB Part #
C19983656
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 38.8A 3kW@10/1000us 48V 58.9V 77.4V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS