3KP110CA-TP
MFR.Part #
3KP110CA-TP
JLCPCB Part #
C19983608
Description
-55℃~+175℃ 10uA 110V 135V 16.9A 177V 3kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS