3KP110A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
3KP110A-TP
JLCPCB Part #
C19983607
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 110V 135V 16.9A 177V 3kW@10/1000us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS