30KP84CA-TP
MFR.Part #
30KP84CA-TP
JLCPCB Part #
C19983584
Description
-55℃~+175℃ 102.7V 10uA 139.2V 217.7A 30kW@10/1000us 84V Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS