30KP132A-TP
MFR.Part #
30KP132A-TP
JLCPCB Part #
C19983562
Description
-55℃~+175℃ 10uA 132V 142.3A 161.4V 213V 30kW@10/1000us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS