30KP102CA-TP
MFR.Part #
30KP102CA-TP
JLCPCB Part #
C19983559
Description
-55℃~+175℃ 102V 10uA 124.7V 165.6V 183A 30kW@10/1000us Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS