1.5KE9.1A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE9.1A-TP
JLCPCB Part #
C19982790
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 113.4A 13.4V 50uA 7.78V 9.5V TVS Unidirectional DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS