1.5KE480CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE480CA-TP
JLCPCB Part #
C19982774
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 2.3A 408V 504V 5uA 658V Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS