1.5KE13A-AP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE13A-AP
JLCPCB Part #
C19982758
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11.1V 13.7V 18.2V 5uA 83.5A TVS Unidirectional DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS