1.5KE130A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE130A-TP
JLCPCB Part #
C19982756
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 111V 137V 179V 5uA 8.5A TVS Unidirectional DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS