1.5KE11CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
1.5KE11CA-TP
JLCPCB Part #
C19982752
Package
DO-201AE
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11.6V 15.6V 5uA 9.4V 97.4A Bidirectional TVS DO-201AE ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS