VHF060303HQ15NJT
MFR.Part #
VHF060303HQ15NJT
JLCPCB Part #
C211333
Description
13@500MHz 15nH 160mA 3.2GHz 850mΩ Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS