VHF060303HQ10NJT
MFR.Part #
VHF060303HQ10NJT
JLCPCB Part #
C211331
Description
10nH 14@500MHz 160mA 4GHz 800mΩ Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS