TSG65N110CE RVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSG65N110CE RVG
Description
-55℃~+150℃ 110mΩ@6V 132pF 18A 2.6V@4.8mA 4nC@6V - MOSFETs ROHS