TQM043NH04CR RLG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TQM043NH04CR RLG
Description
-55℃~+175℃ 100W 113A 3.572nF 3.6V@250uA 37nC@10V 4.3mΩ@10V - MOSFETs ROHS