2010W2J0562T4S
MFR.Part #
2010W2J0562T4S
JLCPCB Part #
C20441
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS