HX25013-4A
MFR.Part #
HX25013-4A
JLCPCB Part #
C190631
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 16.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P PA66 Phosphor bronze Pink Through Hole Tin 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS