2010W2J020JT4S
MFR.Part #
2010W2J020JT4S
JLCPCB Part #
C20401
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS