2010W2J0273T4S
MFR.Part #
2010W2J0273T4S
JLCPCB Part #
C20394
Description
-55℃~+155℃ 200V 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS