2010W2J0241T4S
MFR.Part #
2010W2J0241T4S
JLCPCB Part #
C20389
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS