HF3F-L/12-1ZL1T
MFR.Part #
HF3F-L/12-1ZL1T
JLCPCB Part #
C190457
Package
插件,19x15.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10A 10A@277VAC 12V 30V@DC、277V@AC 360Ω 400mW 5 5ms 8ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Single Coil 插件,19x15.2mm Magnetic Latching Relays ROHS