SD1H478M18040BB100
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
SD1H478M18040BB100
JLCPCB Part #
C19712071
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 18mm 3.272A@120Hz 40mm 4700uF 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS