SMD3216-400N
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD3216-400N
JLCPCB Part #
C19712042
Package
1206
Description
-40℃~+90℃ 0.3pF 1.6mm 1.6mm 2 3.2mm 400V 500A 800V ±30% 1206 Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS