LR123WF270LT4E
MFR.Part #
LR123WF270LT4E
JLCPCB Part #
C19633806
Description
270mΩ 3W Alloy Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS