381LX102M100A202
MFR.Part #
381LX102M100A202
JLCPCB Part #
C19623338
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@20kHz 1000uF 100V 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS