SFR16S0001004FA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SFR16S0001004FA500
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS