380LX102M250K052
MFR.Part #
380LX102M250K052
JLCPCB Part #
C19599841
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 250V 3000hrs@85℃ 30mm 4.6A@20kHz 50mm ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS