ESRE221M0ER
MFR.Part #
ESRE221M0ER
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mΩ 2.5V 220uF 3.3A@100kHz 4.1mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS