BKW0805UF8R2KGT
MFR.Part #
BKW0805UF8R2KGT
JLCPCB Part #
C207573
Description
12@7.96MHz 180mA 3Ω 50MHz 8.2uH Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS