380LX471M200H032
MFR.Part #
380LX471M200H032
JLCPCB Part #
C19577703
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 200V 22mm 3000hrs@85℃ 35mm 390mΩ 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS