NFR0100004709JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NFR0100004709JR500
JLCPCB Part #
C19577095
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS