381EL471M250J452
MFR.Part #
381EL471M250J452
Description
-40℃~+105℃ 1.96A@20kHz 10mm 250V 25mm 310mΩ@120Hz 45mm 470uF 7000hrs@105℃ ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS