S1703B-50.0000(T)
MFR.Part #
S1703B-50.0000(T)
JLCPCB Part #
C1994769
Package
SMD-4P,5.2x7.2mm
Description
0℃~+70℃ 25mA 3.3V 50MHz CMOS SMD-4P,5.2x7.2mm Crystal Oscillators ROHS