LSR3700001001KR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LSR3700001001KR500
JLCPCB Part #
C19568307
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ -600ppm/℃~+200ppm/℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS