AHA476M16C12B-F
MFR.Part #
AHA476M16C12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 47uF 5.4mm 5mm 66.3mA@10kHz 9.2Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS