CIH02T12NJNC
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIH02T12NJNC
JLCPCB Part #
C19533726
Package
01005
Description
12nH 140mA 2.4Ω 3@100MHz ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS