S1703C-57.0000(T)
MFR.Part #
S1703C-57.0000(T)
JLCPCB Part #
C1990018
Package
SMD-4P,5.2x7.2mm
Description
0℃~+70℃ 15mA 3.3V 57MHz HCMOS、TTL SMD-4P,5.2x7.2mm Crystal Oscillators ROHS