380LQ821M200J022
MFR.Part #
380LQ821M200J022
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200V 243mΩ@120Hz 25mm 32mm 4.1A@20kHz 820uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS