AVS106M35C12B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVS106M35C12B-F
Description
-40℃~+85℃ 10uF 19.9Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 35V 5.4mm 51mA@10kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS