AHA107M35X16B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA107M35X16B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 142.8mA@10kHz 2Ω@120Hz 35V 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS